روانشناسی بازار

ویدئو آموزش تابلو خوانی در بورس تهران

آموزش تصویری تابلو خوانی در بورس تهران

ویدئو آموزشی تابلو خوانی در بورس تهران از مجموعه آموزش های ویدئویی می باشد که در کلاس های آموزش تابلو خوانی در بورس در خصوص آن صحبت می شود و ویدئو های زیر بخش های کوچکی از کلاس های آنلاین تابلو خوانی در بورس می باشد که تهیه شده و در سایت آپارات بارگذاری شده است. همانطور که میدانید تابلو خوانی و بازار خوانی در بورس تهران، مجموعه تکنیک های معاملاتی می باشد که هر سرمایه گذاری با استفاده از آن قادر به تفسیر موضوعات موجود در سایت tsetmc می باشد و قادر است تفکرات سرمایه گذاران و رفتار های معاملاتی آنها را در قالب عدد و رقم تفسیر کند. پس در جریان باشید که این ویدئوها آموزش سایت tsetmc نمی باشد بلکه تفسیر داده های موجود در سایت مدیریت فناوری بورس تهران است و به همین دلیل در معاملات و گرفتن سیگنال معاملاتی در خرید و یا فروش سهام کارایی فراوانی را دارا می باشد.

 

 

برخی از ویدئو آموزشی تابلو خوانی در بورس تهران

آموزش تابلو خوانی در بورس تهران و تکنیک هایی که هر سرمایه گذاری می تواند از آن استفاده کند به صورت مختصر در ویدئوهای اموزشی زیر نشان داده شده است. البته در خصوص آموزش بیشتر می توانید از مقالات تابلو خوانی که در بخش روانشناسی بازار ذکر شده استفاده کنید.

چگونه ورود و یا خروجی نقدینگی به سهم را تشخیص دهیم:

 

 

حجم معاملات سهم چگونه میتواند سیگنال ورود و خروج به سهم باشد.

 

 

سفته بازی در سهم چگونه اتفاق می افتد

 
 

نمادهای پر بیینده بازار چگونه میتواند سیگنال خرید و یا فروش باشند.

 
 

چگونه با کمک شاخص کل وضعیت بازار را تشخیص دهیم

 

 

چگونه با تشخیص حجم صف فروش بازار، وضعیت بازار را تشخیص دهیم

 

تابلو خوانی و شناخت تکنیک های معاملاتی در بورس تهران صرا محدود به ویدئوهای آموزشی زیر نمی شود و این ویدئوها تنها بخشی از موضوعات موجود در این حوزه می باشد. موضوعاتی مانند نوسان گیری در سهم، خرید و فروش حقوقی در بازار، خرید سهام زیر ۱۰۰ تومان و … از جمله موضوعاتی می باشد که هر سرمایه گذاری برای فعالیت در بورس آن را بداند و در شرایط لازم برای انتخاب سهم از آن استفاده کند.

ویدئو آموزش تابلو خوانی در بورس تهران

 

کلاس آموزش تابلو خوانی و تکنیک های معاملاتی

آوزش تابلو خوانی در بورس یکی از آموزش هایی می باشد که هر سرمایه گذار باید آن را بیاموزد تا بتواند درک بهتری نسبت به تابلومعاملات و برخی تکنیک های معاملاتی در بورس داشته باشد. شناخت و خواندن تابلو معاملاتی در بورس صرفا نگاه کردن قیمت ها و برخی مولفه های معاملاتی در سهم نیست بلکه سرمایه گذار باید قادر به درک بخش های موجود در صفحه معاملات باشد. اینکه سرمایه گذار قیمت های معاملاتی مانند آخرین معامله، قیمت پایانی و … را میبیند باید بتواند به درستی ان را تفسیر کند که این موضوع جز با آموزش تابلو خوانی در بورس امکان پذیر نیست. در کلاس های آموزش تابلو خوانی در بورس در خصوص این موضوعات توضیح داده می شود که برای آشنایی با سرفصل های این دوره آموزشی می توانید از طریق لینک کلاس آموزش تابلو خوانی در بورس اقدام کنید. البته برخی از این موضوعات در کتاب تابلو خوانی که در سال ۹۷ وارد بازار شده، منتشر شده است.

 

 

مطالب مشابه

2 thoughts on “ویدئو آموزش تابلو خوانی در بورس تهران

 1. دوست‌محمدی گفت:

  از لطف شما بسیار ممنونم این ویدءو ها خیلی بدرد میخوره و جهت سرمایه گذاری با دید باز و با فکر و اندیشه می‌توان سرمایه گذاری کرد

  1. mehdi afzalian گفت:

   با سلام

   ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *