تحلیل بنیادی

ویدئو آموزش فروش تعهدی در بورس تهران

فروش تعهدی در بورس تهران

فروش تعهدی در بورس یکی از ابزارهایی است که به تازکی به ساز و کار معاملاتی بورس تهران افزوده شده است. در مقاله قبل در خصوص فروش تعهدی در بورس تهران صحبت کردیم و از مزایای آن در سرمایه گذاری گفتیم که با مراجعه به لینک ساز و کار فروش تعهدی در بورس می توانید در مورد آن اطلاعات لازم را کسب کنید . در این مطلب آموزشی قصد داریم یک ویدئوی آموزشی از فروش تعهدی را قرار دهیم تا سرمایه گذاران با ساز و کار این ابزار آشنا شوند تا قادر به استفاده از ان در معاملات باشند.

 

فروش تعهدی در بازار سرمایه چیست

فروش تعهدی و استفاده از آن به عنوان ابزاری است که پویایی بازار سرمایه را بیشتر و بیشتر می کند و سرمایه گذارانی که در بازار سرمایه فعال هستند هم بتوانند در هنگام خرید سهم از رشد قیمت سهام شرکت منتفع شوند و هم به هنگام ریزش قیمت از کاهش آن سود ببرند. به زبان ساده فروش تعهدی به این معنی است که پیش بینی میکنید قرار است قیمت سهام یک شرکت در آینده کاهش یابد و شما با  فروش سهم در این حالت میتوانید وارد موقعیت معاملاتی شوید و در نهایت با کاهش قیمت سهم در آینده سود کسب کنید. در این مقاله در خصوص فروش تعهدی و استفاده از آن به عنوان یک ابزار معاملاتی در بورس تهران توضیح دهیم و مفهوم کلی آن را بیان کنیم.

 

ویدئو آموزش فروش تعهدی به صورت رایگان

کارگزاری آگاه همزمان با باز شدن بحث های مربوط به فروش تعهدی در بورس تهران اقدام به آموزش این ابزار معاملاتی کرده است که در حال حاضر آموزش این ابزار به صورت هفتگی با استفاده از سامانه اموزش مجازی کارگزاری آگاه انجام می شود. فیلم آموزشی زیر یکی از جلسات آموزش رایگان فروش تعهدی در بورس تهران و با تدریس اقای ایمان آدینه زاده می باشد.

 

 
 
 

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *